Známá zpěvačka a moderátorka Emma Smetana (34) to pořádně schytala na sociálních sítích. Slíbila totiž, že na Ukrajinu odveze zásoby dětské kosmetiky. Na tom by ještě nebylo nic pohoršujícího. Produkty ale získala v rámci spolupráce zdarma, napsal web Expres.cz.

„Před třemi týdny jsme řešili, kam půjdeme na večeři, jestli sníme mango, nebo kokos, jestli se vykoupeme v bazénu, nebo v moři a kterým krémem od Sebamedu namažeme holčičky,“ vecpala Emma Smetana do jednoho ze svých stories na Instagramu reklamu na rodinného výrobce dětské kosmetiky.

„Jak je tahle realita najednou vzdálená. Se Sebamedem jsem se nyní domluvila, že veškeré zásoby, co od nich máme, zabalím a dovezu maminkám s dětmi z Ukrajiny,“ doplnila zpěvačka, která si aktuálně užívá v Dubaji.

„Čumět si přes plot, kdo dal víc, je hrozný a trapný. Já to vím a před spaním za to zakleknu s otčenášem na rtech. Ale nemůžu se přestat smát. Dobročinná reklama na domácí zásoby. Snad to vydá alespoň na igelitku. Ale zase oceňuji absenci kódíčku,“ komentoval její příspěvek instagramový profil Intelektuální elita.

Aktivitě Emmy Smetany se vysmáli i její fanoušci, všiml si web Expres.cz. Někteří podle něj doufali, že rodinné zásoby vyjdou alespoň na igelitku, jiní se ptali, zda na Ukrajinu dopraví už otevřené lahvičky. Další se zase smáli, že teď budou pro změnu opruzené její děti, protože je nebude mít čím mazat.