Známý slovenský zpěvák a drsný kat z poroty SuperStar Pavol Habera zveřejnil na svém Instagramu fotku z mládí. Snímek z tabla na střední škole, kdy mu bylo teprve osmnáct let, však pořádně šokoval jeho fanoušky. Podle některých totiž vypadal jako expremiér Andrej Babiš.

„Foto z tabla střední školy. Každý to máme v osmnácti jinak. Já jsem jen věděl, že nechci jít na dva roky na vojnu, a proto musím jít na vysokou školu (úplně jedno jakou). A až ji dokončím, tak budu někde asi pracovat. A doufal jsem, že mě to bude alespoň trochu bavit. Měl jsem svou hudbu, sport a divné vousy. Dopadlo to celkem dobře, a to všechno – pro mě tak důležité – mi zůstalo,“ napsal Habera na Instagramu a přiložil fotku ze střední školy.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Pavol Habera (@pavolhabera)

 „Já se lekla, že to je Babiš,“ okomentovala příspěvek Zuzana. „Uf, já už v tom viděl Babiše,“ přidal se také Petr. A nebyli sami, podobně to vidí také další fanoušci. „Můj první dojem byl, že je to Babiš za mlada,“ přidal se například Radek. „Pavol Babiš,“ vtipkuje pak Ondra.

Fanoušci zřejmě naráží na podobu bývalého premiéra Andreje Babiše z roku 1981, která je známá díky reportáži Československé televize. Právě v ní tehdy současný šéf hnutí ANO poprvé vystoupil na veřejnosti. Habera na fotografii zřejmě Babiše připomíná především tehdy typickým knírem, ale i střihem vlasů a nosem.

Pavol Habera se narodil v roce 1962 a už od mládí tíhl k hudbě. První kapelu založil na střední škole, ta se však úspěchů nedočkala. Neslavně skončila také jeho druhá kapela. Třetí pokus už ovšem vyšel a s kapelou Team zažil první úspěchy. S tou nazpíval řadu nesmrtelných hitů jako Boli sme raz milovaní, Kým ťa mám, Je to vo hviezdach, Necestuj tým vlakom, Svet lásku má. Kromě zpívání se proslavil i jako kat soutěžících v show SuperStar.