Snad každý, kdo někdy hledal novou práci ví, jak obtížné to někdy může být. Zvlášť pro absolventy je mnohdy neznámá situace vysilující. Právě o tom teď ví své čerstvá absolventka Marissa Sidwell (21) z amerického Orlanda. Chyba v životopise ji totiž dohnala k slzám.

O tom, že i život může být nefér, ví Marissa své. Čerstvá absolventka Floridské univerzity a novopečená učitelka začala s hledáním nového zaměstnání. Zdánlivě malá chyba ji nakonec dohnala k slzám, píše web In the Know.

Marissa si pečlivě připravila životopis, aby jej mohla rozeslat na všechny strany. Zřejmě se ale nedržela českého přísloví „dvakrát měř a jednou řež“. Svůj životopis odeslala dříve, než si jej zkontrolovala.

Ve stažené šabloně životopisu zapomněla vyměnit původní fotografii za tu svou.  Z krásné dívky se tak nedopatřením stal černoch. Svou chybu si uvědomila až příliš pozdě.

@marissasid21

You think you’re having a bad day? I just sent this resume without changing the template picture (repost cuz y’all spammed my number) #fyp

♬ original sound – Marissasid21

Naštěstí pro ni to byl první životopis, který odeslala. „Myslíte si, že máte blbý den? Právě jsem poslala životopis a nezměnila původní fotku ze šablony,“ napsala na TikToku.