Jednašedesátiletý Rolf Buchholz je držitel světového rekordu v počtu úprav na svém těle. Kromě jiných věcí na sobě nosí celkem 453 piercingů, více než polovina z nich pak zdobí jeho penis. Nyní v rozhovoru pro Daily Star promluvil o tom, zda mu záliba způsobuje problémy při sexu.

Nadšenec piercingů z Německa si dokonce vysloužil zápis do Guinessovy knihy rekordů. I když by se mohlo zdát, že pro množství kovu na penisu nemůže jeho sexuální život stát za nic, opak je podle něj pravdou. Jeho sex je prý naopak skvělý. 

se souhlasem Rolf Buchholz

Rolf Buchholz | FOTO: se souhlasem Rolf Buchholz

„Není to vůbec žádný problém, ničemu to nevadí,“ prozradil v rozhovoru s tím, že pokud by piercingy způsoboval nějaké komplikace, už by se jich dávno zbavil. Za největší problém naopak označuje cestování. Detektory na letištích mají totiž při každé jeho návštěvě velmi rušný den. Když nimi Rolf prochází, začnou okamžitě pípat.

Pokud by si někdo myslel, že nejbolestivější je nechat si dát piercing na intimní místa, je podle Rolfa na omylu. „Nejvíc mě bolelo propíchnutí dlaně,“ přiznal rekordman z Německa, který se zálibou začal ve svých 40 letech.

se souhlasem Rolf Buchholz

Rolf Buchholz | FOTO: se souhlasem Rolf Buchholz

Podle Guinessovy knihy rekordů má Rolf kromě piercingů na svém těle ještě 35 implantátů včetně rohů na hlavě, pět jich pak má v konečcích prstů na pravé ruce. Aby svůj vzhled ještě „vylepšil“, postoupil ještě skarifikaci, tedy takzvané zjizvení. Jinými slovy to znamená, že si nechal úmyslně poškodit kůži. Devadesát procent jeho těla pokrývá tetování, navíc má kromě rozštěpeného jazyka rozštěpený i penis.