Oblíbený herec Rowan Atkinson, kterého snad každý zná jako Mr. Beana, se po letech vrátí na obrazovky. Tentokrát nepůjde o celovečerní film, ale o nový komediální seriál, který ponese název Man vs. Bee. Novinka se objeví na streamovací platformě Netflix už letos 24. června, píše web Daily Mail

Slavný Rowan Atkinson si v seriálu zahraje nemotorného Trevora, který dostane práci v House Sitters Deluxe. Jeho první zakázkou bude hlídání luxusního sídla, ve kterém se nachází množství uměleckých děl, aut nebo pes jménem Cupcake. Pohodový džob však naruší otravná včela, která mu způsobí nejednu vrásku na čele.

Netflix uvede nový seriál s Rowanem Atkinsonem | VIDEO: YouTube / Netflix

Včela dá Trevorovi pořádně zabrat. Vždy, když se ji pokusí zneškodnit, spustí se lavina komických situací. Nebudou chybět pády, zranění ani zpustošený dům, na který měl dávat pozor.

V úvodu zveřejněného traileru můžeme vidět soudkyni, která Trevorovi vyjmenovává, z čeho je obviněný. Začíná šílenou jízdou, zničenými uměleckými díly a končí žhářstvím. Když se ho soudkyně zeptá, zda chce něco závěrem říct, zmůže se jen na slova: „No… byla tam včela.“

Postava Trevora svou nešikovností připomíná Mr. Beana, díky kterému se Rowan Atkinson dostal mezi hereckou elitu. Seriál režíruje David Kerr, který stojí například za posledním pokračování filmu Johnny English, o scénář se postaral sám Atkinson a William Davies. Ten pro změnu pracoval na druhém díle Johnyho Englishe.