Po tom, co se východem Spojených států prohnala sněhová bouře, zveřejnila policie z města Pickens v Jižní Karolíně nečekané video. Zatýká v něm původce všeho ledového – pohádkovou princeznu Elsu.

Na policejních záběrech můžeme sledovat, jak příslušníci Pickenské policie honí ženu převlečenou za princeznu Elsu z pohádky Ledové království. „Ani hnout“, volá policista na ženu. Ta chvíli utíká, pak se ale zastaví. „Ale no tak kluci, nechte to tak,“ parafrázuje úvodní skladbu z filmu, zatímco se jí policisté snaží nasadit pouta.

Během policejní honičky se nikdo nezranil a nedošlo ani k žádným omrzlinám,“ uvedla tamní policie na sociální síti. „Její spolupachatel ohavný sněhulák je však stále na svobodě. Kvůli němu je všude ještě více sněhu a ledu. Pomozte nám proto při jeho hledání,“ dodala policie.

Vcelku nevinný policejní žertík má především upozornit motoristy, aby si na zledovatělých cestách dávali pozor. Když si ale policisté všimli, že jejich dílo slaví úspěch, zveřejnili datum Elsina soudního procesu.

Někteří lidé možná řeknou, že je to už příliš, a my souhlasíme,“ uvedl sbor v dalším příspěvku na síti. Prý takový úspěch vůbec nečekali. Fanoušci si tak podle nich zaslouží pořádné ukončení kauzy. Natočili tak další video, tentokrát ze soudní síně.

Policie v americkém Pickens dovedla Elsu až před soud | FOTO/VIDEO: se souhlasem Pickens Police Department

Elsa dnes utekla a některé z našich řad zmrazila, včetně šéfa oddělení,“ uvedla policie. „Jsou však v pořádku a čekáme, že se brzy uzdraví. Špatnou zprávou ale je, že nevíme, kam Elsa šla. Před odchodem ale předpověděla více sněhu a ledu už tento pátek,“ varovali nakonec Pickenští strážníci.