Pokud se řadíte k něžnému pohlaví a chlapů už máte plné zuby, může být pro vás příběh osmadvacetileté Sandry inspirací. Vztah, který má nyní, si totiž podle svých slov nemůže vynachválit. Zamilovala se do modelu letadýlka, se kterým se mazlí, má s ním sex a dětská hračka se jí zalíbila natolik, že na muže údajně teď nemá ani pomyšlení.

Sandra z maďarské Budapešti si hračku koupila teprve před měsícem a hned prý věděla, že to bude romantický vztah. Žena otevřeně říká, že se poprvé v životě zamilovala a každou noc s modelem letadýlka sdílí postel, napsal web Metro.

Dokonce si jí podařilo získat práci v leteckém průmyslu. Pracuje na letišti a i přesto, že je celý den obklopena letadly, tvrdí, že by jí ani nenapadlo své milované letadýlko podvádět.

„Nejsem si jistá, zda se vrátím ke klasickému vztahu s člověkem. Letadla jsou spolehlivější než lidští partneři. Vím, že si s ním můžu vždy povykládat. Líbí se mi, že letadla představují symbol nekonečné příležitosti. Pro mě je to něco pozitivního a něco, co chci mít ve svém životě,“ popsala žena.

Sandra zdůraznila, že její předcházející partneři nikdy neměli problém s její láskou k letadlům. Po loňském rozchodu se však rozhodla navázat první milostný vztah s neživým objektem. Letadlo, které pojmenovala Luffancs, je podle jejich slov lepší, než jakýkoli lidský partner, kterého kdy měla.

„Nikdy předtím jsem se s partnerem takto necítila. Poprvé v životě jsem zamilovaná,“ dodala ke svému netradičnímu vztahu.