Baví vás zkoušet nové věci a rádi sdílíte své zkušenosti s ostatními? Vyberte si jedno nebo více testování – přihlaste se – zkoušejte – napište recenzi. Tak snadné to je! Teď máte možnost vyzkoušet herní set od značky Marvo.

Hledáme 50 testerů, kteří otestují herní myš Marvo M513 a mechanickou herní klávesnici Marvo KG901 CZ/SK. Vybraní testeři si pak oba výrobky odkoupí se 40% slevou z doporučené koncové ceny. V případě myši za 268 korun, u klávesnice pak za 562 korun. Vaše hodnocení budeme sdílet s ostatními na našem webu, na Heureka.cz a na Youtube formou komentáře u videa.

Marvo Gaming

Herní set optické myši Marvo M513 a mechanické klávesnice Marvo KG901

Herní myš Marvo M513

Optická herní myš Marvo M513 má vyšší profil pro podporu dlaně a její boční strany jsou tvořeny strukturovanými částmi, aby během hry neklouzala z ruky. Je vhodná pro všechny styly úchopu a vy tak budete mít perfektní kontrolu nad každým pohybem. Oku bude lahodit decentní RGB podsvícení po obvodu myši a scrollovacího kolečka a také pod logem škorpióna. Pokud si k myši zároveň nainstalujete software, můžete si ji dokonale vyladit a naprogramovat si tlačítka, podsvícení, rozlišení nebo nahrát makra.

Přihlaste se k testování >>>

Mechanická herní klávesnice KG901

Tato klávesnice s modrými mechanickými spínači, kompaktním designem a tenkým okrajem nezabere na tvém stole moc místa. I přes svůj menší rozměr ale nabízí vše, co každý hráč ocení a navíc má CZ/SK rozložení kláves. Základna je vyrobena z pevného kovu a klávesy z vysoce kvalitní ABS pro velkou odolnost. Samozřejmostí je plný antighosting, takže se nemusíš bát, že by klávesnice příkazy špatně rozpoznala.

Pokud chceš klávesnici používat bez softwaru, nabízí pět makro kláves programovatelných bez nutnosti driveru, ale teprve po jeho instalaci se ti nabízí mnoho možností, jak si klávesnici plně přizpůsobit. Na výběr máš více než 20 schémat podsvícení, ovládat můžeš i intenzitu jasu.

Přihlaste se k testování >>>

OBCHODNÍ SDĚLENÍ