Ačkoli se může zdát, že jsou boxerky jen kus hadru, který někdo sešil, není to tak. Jejich střih je navrhnutý přesně pro potřeby vašeho těla. Důkazem je přinejmenším to, že na rozdíl od dámské verze, mají ty pánské vepředu váček na vaši chloubu. Všimli jste si ale, že některé z nich mají na přední straně také malý otvor?

Se zcela jednoduchým a logickým vysvětlením přišel americký výrobce spodního prádla Sheath. Je totiž až s podivem, že spousta mužů neví, k čemu přední otvor vlastně je.

Jakkoli to může znít banálně, díra slouží k jednoduššímu močení. Zvláště pak na veřejných toaletách usnadňují samotný akt, kde si stačí jen rozepnout kalhoty a vaši chloubu protáhnout ven. Nemusíte si tak přetahovat složitě gumu od trenek pár prsty v malém prostoru rozepnutého zipu kalhot.

A proč s takovýmto prohlášením společnost vůbec přišla? Podle ní totiž jen 20 procent mužů, kteří nosí boxerky, používá díru v boxerkách při čůrání. Zbytek si raději spodní prádlo stáhne pod svůj penis.

Ostatně i klasické trenýrky mívají na sobě knoflíček či dva, přičemž slouží stejnému účelu. Jenže na rozdíl od nich boxerky žádné knoflíčky nemají, namísto toho jsou na sobě navrstveny dvě vrstvy látky, které se po použití stáhnou zpátky a uzavřou tak spodní prádlo.