Dcera legendárního zpěváka Karla Gotta (†80) se údajně nechala slyšet, že byla dotlačena k tomu, aby se vzdala dědictví po svém otci. Dominika Gottová (48) je totiž toho názoru, že v době, kdy podepisovala smlouvu o narovnání, byla pod vlivem antidepresiv. Podle informací webu expres.cz měla dokonce kontaktovat kliniku ve Finsku, kde se před lety léčila.

„Dominika nyní čeká, až klinika vypíše, co vše v roce 2015 brala,“ tvrdí zdroj webu, podle kterého tuto věc konzultuje Dominika se svými právníky. Zpráva z kliniky má dokázat, že v době, kdy s ní Karel Gott řešil dědictví, byla pod vlivem léků.

S dcerami Dominikou a Lucií, které měl populární zpěvák z předchozích vztahů, se měl Karel Gott vyrovnat několik let před svou smrtí, tvrdí expres.cz. Obě tehdy měly podepsat výše zmíněnou dohodu o narovnání, za což získaly šest milionů korun.

Zatímco Lucie se na veřejnosti v podstatě neobjevuje, Dominice zřejmě suma nestačí a cítí se ochuzena. Podle neoficiálních informací webu jsou mezi dědici po zesnulém Gottovi vdova Ivana, její a zpěvákovy dcery Charlotta Ella a Nella Sofie a také sestřenice Hana.

Že nejstarší zpěvákova dcera Dominika nemá manželku Ivanu v lásce, dokazuje několik osobních útoků. Naposledy vdově po Gottovi přes média vzkázala, že její otec onemocněl rakovinou kvůli ní.

„Jsem přesvědčená o tom, že táta onemocněl kvůli Ivaně. Nechovala se k němu občas hezky a vyvíjela na něj velký tlak. Myslím si, že z ní byl v neustálém stresu,“ řekla Dominika Gottová v nejnovějším vydání magazínu Sedmička.

„Je známo, že rakovina a podobné nemoci vznikají právě ze stresu. Tak to asi bylo i u mého tatínka,“ prohlásila dcera zesnulého zpěváka.