Manžel Dominiky Gottové opět vyrazil do boje. Finský kytarista Timo Tolkki prý chystá knihu o legendárním zpěvákovi. Vyhrožuje, že začne vytahovat špínu na zesnulého Karla Gotta († 80) i jeho manželku Ivanu.

Timo Tolkki s médii dlouho nekomunikoval, nyní se však sám ozval webu expres.cz. Tomu chce údajně říct svou verzi pravdy o mistrovi. „Na knize pracuju s českým právníkem a také novinářem, který nepracuje v žádném bulvárním médiu. S obsahem pomáhají tři svědci. Kniha se jmenuje: Pravda o Karlu Gottovi,“ prozradil.

Finský kytarista Timo Tolkki:

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Timo Tolkki Official (@t.tolkki)

Finský hudebník se momentálně nachází ve Finsku, kde je s ním i manželka Dominika. „V knize budu psát o tom, kolik má Karel Gott skutečně nemanželských dětí a s kým. Je jich opravdu hodně. Zveřejním také, co se skutečně dělo za zdmi jejich vily na Bertramce, jak se Karel choval k Dominice a její mamince, a předložím jeho tajné policejní záznamy. Řeknu také pravdu o jeho sexuální orientaci,“ řekl Tolkki.

Zároveň pohrozil Ivaně Gottové, že brzy zveřejní, čím se živila předtím, než se seznámila s legendárním zpěvákem. „Každé tvrzení můžeme doložit důkazy a svědectvím,“ dodal. Kontroverzní dílo má údajně vyjít tento rok v listopadu, Timo je prý připraven bránit ho i před soudem. „Nemůžu se dočkat toho, až u soudu ukážeme své důkazy,“ tvrdí hudebník.

Proč po dlouhé odmlce kolem sebe opět chrlí oheň? Podle informací webu jsou za tím peníze. „Mají finanční problémy, Timo je opět bez peněz a Dominika musí co nejdříve do práce, aby měli z čeho žít,“ svěřil se nedávno člověk, který má ke Gottové velmi blízko.