Americká hvězda Britney Spears (40) se v Los Angeles provdala za svého snoubence Sama Asghariho (28), informoval magazín People. Svatbu se však pokusil zhatit zpěvaččin bývalý muž Jason Alexander. Zasahovat dokonce musela policie.

Čtvrteční svatby se zúčastnilo zhruba šedesát lidí, nechyběla ani Madonna, Drew Barrymore, Paris Hilton nebo Selena Gomez. Mezi hosty chyběli synové zpěvačky Sean Preston (16) a Jayden James (15). Přes právníka jejich otce Kevina Federlinea však poslali své mámě vzkaz.

Bývalá královna popu měla na sobě róbu od Versace, uličkou procházela při skladbě Can’t Help Falling in Love od Elvise Presleyho.

Zpěvaččin velká den se však neobešel bez nepříjemného incidentu. O ten se postaral její bývalý manžel a přítel z dětství Jason Alexander, který byl prvním manželem Bitney. Vzali se v roce 2004 a manželství jim vydrželo celých 55 hodin.

Ještě před samotným obřadem se mu podařilo dostat na zahradu zpěvaččina domu, přitom si vše natáčel a vysílal prostřednictvím sociální sítě. Nakonec se dostal dovnitř, kde s natáčením pokračoval.

Alexander tvrdil, že ho Britney pozvala na svatbu. „Je to má první žena, moje jediná manželka,“ řekl ochrance. „Jsem její první manžel. Jsem tady, abych jí překazil svatbu,“ pokračoval. Následně ho zpacifikovala kalifornská policie a odvedla ho v poutech.