Monika Bagárová (27) o Vánocích oznámila světu, že se rozešla s MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem. Jediným důvodem bylo zřejmě to, že zpěvačka byla na výchovu dcerky Rumie většinou sama a její přítel trávil většinu času v rodném Uzbekistánu. Na instagramovém profilu zápasníka se však v těchto dnech objevily záběry, které mnohé pořádně překvapily.

Když Monika Bagárová oznámila svým fanouškům, že se s Makhmudem Muradovem rozešla, přiznala, že si chce dát od sociálních sítí pauzu. K soukromí se v uplynulých dnech nevyjadřovala ani v médiích. Naopak Makhmud neváhal komentovat zprávy o tom, že by měl mít v rodné zemi milenku a dokonce další dítě. Všechny tyto spekulace označil za lži.

K překvapení mnohých se MMA zápasník vrátil do Česka. Podle záběrů, které zveřejnil na svém Instagramu, si užívá společné chvíle se svou rozkošnou dcerkou Ruminkou. A není pochyb, že i malá holčička si přítomnost otce naplno užívá. Moniku sice na záběrech vidět není, je ale dost pravděpodobné, že se také setkali. Několik snímků ukázal Makhmud také ve stories, ty už však na sociální síti k vidění nejsou.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Makhmud Muradov (@makhmud_muradov)

Bagárová tvořila s Makhmudem pár tři roky, loni v květnu se jim narodila dcerka. Rozchod oznámila zpěvačka a porotkyně ze SuperStar o Vánocích. „Někdy vám v životě nevyjdou věci tak, jak byste si přáli, a i přesto, že jste bojovali do poslední chvíle. Myslím, že je fér vám říct, že už nejsme rodina,“ napsala na svém instagramovém profilu 25. prosince.

„S Machem jsme se rozešli z mnoha důvodů. Oba se ale budeme snažit, aby Rumince v životě nechyběl úsměv a radost ze života,“ doplnila Bagárová. „Nikdy pro mě nebylo nic víc než láska a rodina. Je to věc, která bolí, a není jednoduché o ní mluvit. Přiznávám otevřeně, že potřebuji čas na to se dát dohromady, a proto jsem se rozhodla, že se teď na chvíli vypařím z internetového světa,“ svěřila se svým fanouškům.