Pokud patříte mezi fanoušky Harryho Pottera, měli byste zbystřit. Velmi pravděpodobně se totiž schyluje k velké události. Při příležitosti dvacátého výročí prvního filmového zpracování příběhů o mladém čaroději by mohl vzniknout televizní speciál s trojicí hlavních představitelů celé série. Informoval o tom britský web UNILAD.

Harry, Ron a Hermina, nebo pokud chcete Daniel Radcliffe, Rupert Grint a Emma Watson, by se podle nejmenovaného zdroje z produkční společnosti Warner Bros. měli opět setkat na place. Fanoušci by tak údajně mohli trojici vidět v podobném speciálu, v jakém se nedávno potkali herci z populárního seriálu Přátelé.

I přesto, že natáčení speciálu nebylo dosud oficiálně potvrzeno, ozývají se hlasy, které by ho u příležitosti dvacátého výročí prvního filmu Harry Potter a Kámen mudrců rádi viděli. Slavná herecká trojice a představitelé dalších rolí by ve speciálu měli diskutovat o vzpomínkách, které za více než deset let při natáčení celé kouzelnické série vznikly.

„Bylo by úžasné, pokud by se to podařilo. Mnoho z herců se ve své kariéře už posunulo, ale vícero z nich právě tyto filmy proslavily. Každý má nějaké vzpomínky ze společného natáčení. Všichni doufáme, že se to nakonec podaří zrealizovat,“ prozradil podle webu nejmenovaný zdroj.

Herečtí představitelé kouzelníku ze školy v Bradavicích mezi lety 2001 až 2011 vyrůstali společně s diváky. Když Daniel Radcliffe, Rupert Grint a Emma Watson začali filmovou sérii natáčet, nikdo z nich neměl ani třináct let.

Zda k realizaci televizního speciálu dojde, zatím není jasné. Radcliffe se podle webu už dříve vyjádřil, že kvůli náročnému programu se zřejmě natáčení žádné ze vzpomínkových akcí nebude moci zúčastnit. Kdo však ví, zda se společnosti Warner Bros. nepodaří herce přesvědčit. Značka Harry Potter totiž patří mezi jednu z nejvýnosnějších značek ve filmové historii.