Říká se, že jakými lidmi se obklopujeme, takoví jsme. Kdo ví, která z hollywoodských celebrit má největší vliv na prince Harryho a jeho manželku Meghan Markleovou. Mají jich totiž kolem sebe opravdu hodně, s mnohými jsou dokonce přáteli. Většinu z nich poznala bývalá herečka díky své práci nebo jsou jejich sousedy v luxusní čtvrti Los Angeles.

SERENA WILLIAMSOVÁ

Podle magazínu Insider se s Meghan Markleovou staly přítelkyněmi v roce 2014 během volejbalového zápasu s celebritami. Od té doby jsou v kontaktu a obě se zároveň podporují. Často se společně objevují v příspěvcích na instagramu a gratulují si k úspěchům. Williamsová se i s manželem Alexisem Ohanianem, zakladatelem Redditu, dokonce zúčastnili i královské svatby v roce 2018.

Tatiana / Wikimedia Commons / CC BY-SA 2.0

Serena Williamsová | FOTO: Tatiana / Wikimedia Commons / CC BY-SA 2.0

PRIYANKA CHOPRA JONASOVÁ

Nádherná modelka původem s Indie a od roku 2018 také manželka hudebníka Nicka Jonase se s Meghan poprvé setkala na večeři během Elle Women in Television v roce 2016. „Megs… vždy jí bylo určeno dělat velké věci. Je schopná obrovských změn a je úžasné, že našla způsob, jak to dokázat,“ přiznala o své kamarádce časopisu Elle.

Joan Hernandez Mir / Wikimedia Commons / CC BY 2.0

Priyanka Chopra Jonasová | FOTO: Joan Hernandez Mir / Wikimedia Commons / CC BY 2.0

GEORGE CLOONEY

Prince Harryho se známým hercem pojí láska k filantropii. Díky ní se také seznámili. Manželé Clooneyovi dokonce šlechtický pár hostili ve své vile u jezera Como v Itálii, kam je podle magazínu Harper’s Bazaar nechal přivézt svým soukromým triskáčem.

Clooney založil organizaci Not on Our Watch, jejímž cílem je minimalizovat genocidu v Súdánu. Společně se svou ženou Amal, která pracuje jako právnička v oblasti lidských práv, založil další organizaci Foundation For Justice. Harry pro změnu stojí za neziskovkou Sentebale, která se zaměřuje především na duševní zdraví dětí postižených HIV v Lesothu a Botswaně.

Nicolas Genin / Wikimedia Commons / CC BY-SA 2.0

George Clooney | FOTO: Nicolas Genin / Wikimedia Commons / CC BY-SA 2.0

DAVID BECKHAM

S Beckhamovými se vévoda ze Sussexu potkával na mnoha akcích, a tak není divu, že se spřátelili. „Myslím, že si užívá roli mladého tatínka – to je to, co vždycky říkal. Když jsi rodič, všechno se změní. Najednou jsi pořád šťastný,“ prozradil hvězdný fotbalista. Ten navíc pro časopis Esquire v roce 2013 řekl, že s Harrym mají „normální kamarádský vztah.“

Soccer Aid for Unicef / Wikimedia Commons / CC BY 3.0

David Beckham | Soccer Aid for Unicef / Wikimedia Commons / CC BY 3.0

JENNIFER LOPEZOVÁ A ALEX RODRIGUEZ

Když J-Lo tvořila s Alexem pár, chodili společně s Meghan na dvojitá rande. Portál E! informoval veřejnost, že se tyto dva slavné páry potkaly na večeři v restauraci Habitat v Miami. Dnes Lopezová randí s Benem Affleckem.

JB Lacroix, WireImage / Wikimedia Commons / CC BY-SA 4.0

Jennifer Lopezová| FOTO: JB Lacroix, WireImage / Wikimedia Commons / CC BY-SA 4.0

BEYONCÉ A JAY-Z

Hvězdný pár nejprve vzdal Meghan a Harrymu hold při přebírání cen BRIT v roce 2019. Osobně se pak potkali v červenci téhož roku na premiéře Lvího krále. Redaktorka z deníku Daily Mail uvedla, že je Jay-Z povzbudil jako novopečené rodiče – měli by si podle něj vždy najít nějaký ten čas pro sebe.

Sassy / Wikimedia Commons / CC BY 3.0

Beyoncé | FOTO: Sassy / Wikimedia Commons / CC BY 3.0

OPRAH WINFREYOVÁ

Přátelství mezi známou moderátorkou a vévody ze Sussexu začalo v roce 2018, kdy Meghan pozvala Oprah do Kensingtonského paláce. Následně si do svého pořadu Oprah pozvala Meghaninu matku Doriu Raglandovou. Onen inkriminovaný rozhovor pak manželský pár poskytl v té době již své přítelkyni.

REUTERS / Carlo Allegri (Adobe Stock)

Moderátorka Oprah Winfreyová | FOTO: REUTERS / Carlo Allegri (Adobe Stock)

TYLER PERRY

Ve stejném rozhovoru pak přiznali, že když se se synem Archiem přestěhovali do Los Angeles z Kanady, kde se z jejich domu stalo doslova veřejné místo, nechal je herec Tyler Perry bydlet ve svém domě. Protože Harry s Meghan přišli o královskou ochranu, poskytl jim Perry tu svou. Zůstali u něj tři měsíce, to už o dobrém přátelství něco svědčí.

Sgt. Michael Connors / Public Domain

Tyler Perry | FOTO: Sgt. Michael Connors / Public Domain

KATY PERRY A ORLANDO BLOOM

Harry si s Meghan koupili dům v montecitu za neuvěřitelných 14,65 milionů dolarů. Tím se stali sousedy jiného hvězdného páru – Katy Perry a Orlando Blooma. Jsou prý v neustálém kontaktu a varují se před bulvárními novináři.

Jen před dvěma dny mi Orlando poslal zprávu protože v naší čtvrti viděl paparazzi,“ řekl Harry v podcastu Daxe Sheparda. „Poslal mi fotografii dlouhovlasého chlapíka s bambulí, AirPody a obrovským fotoaparátem jak leží na korbě svého pickupu,“ pokračoval Harry.

Adam Bielawski / Wikimedia Commons / CC BY-SA 4.0

Katy Perry | FOTO: Adam Bielawski / Wikimedia Commons / CC BY-SA 4.0