Mít dobré vztahy se sousedy je základem spokojeného bydlení. Někdy je ale potřeba si vzájemné nesrovnalosti prostě vyříkat. Konverzace těchto dvou žen se stala hitem internetu.

V dnešní době, kdy mnoho lidí kvůli koronaviru pracuje z domova, je potřeba vycházet se sousedy důležitější než kdy dřív. Jenže přes stěnu jsou někdy slyšet věci, kterých bychom raději vůbec nebyli svědky. Jako třeba každodenní hlasitý sex ozývající se z vedlejšího bytu, kvůli kterému ani nemůžete spát.

Přesně s takovým problémem se svěřila i mladá žena na sociální síti TikTok a její video už si pustilo přes 220 tisíc lidí. Píše o tom britský Mirror. Po čtyřech probdělých nocích se rozhodla sousedce napsat vzkaz a strčila jí ho pod dveřmi.

„Ahoj lidi, moc bych ocenila, kdybyste odsunuli postel od zdi. Už se z toho stala každodenní záležitost a v tom hluku je pro mě fakt těžké spát. Díky, vaše sousedka,“ stálo na lístku. A aby to bylo úplně jasné, podala i popis toho, co je hlukem myšleno. „Hluk = sténání, plácání a bouchání postelí o zeď.“

@victoriahuneidi29ik it’s spelled noise it was too early ##fyp ##starbucks ##OverShareInYourUnderwear♬ Gypsy Woman (She’s Homeless) – Basement Boy Strip To The Bone Mix – Crystal Waters


Hlasitá sousedka naštěstí měla smysl pro humor a situaci vyřešila velmi originálním způsobem. „Omlouvám se za nepříjemnosti, příště se se svou hlasitostí polepším. Díky za diskrétnost,“ zněl vzkaz adresovaný ospalé sousedce, která kromě omluvy dostala i poukaz na 50 dolarů do Starbucks. Snad aby ospalost spláchla hrnkem kafe.