V současné době 28letá žena byla naprosto šokovaná, když před lety zjistila, že je těhotná. Bylo totiž ještě panna a nikdy neměla sex, při kterém by došlo k penetraci. Tehdy však ještě nevěděla, že trpí vaginismem, tedy sexuálním problémem, o kterém se ve společnosti příliš nemluví. Nicole Mooreová z britského Portsmouthu nyní promluvila o tom, jak je možné, že otěhotněla.

Když Nicole začala chodit před lety se svým přítelem, nemohli mít spolu sex, protože to pro ni bylo příliš bolestivé. Nechápala, kde je problém a byla z toho velmi frustrovaná. Tehdy ještě nevěděla, že má sexuální poruchou zvanou vaginismus.

Ten spočívá v nedostatečném uvolnění svalů v oblasti vaginálního otvoru. S přítelem si proto našli jiné způsoby, jak se vzájemně intimně uspokojit, informoval britský Daily Mail.

Ve chvíli, kdy byla tehdy dvacetiletá Nicole zrovna v práci, začala pociťovat silné pálení žáhy a bolela ji prsa. Šéfka se jí proto zeptala, zda náhodou není těhotná. „Řekla jsem, že to není možné, protože jsem ještě panna a nikdy jsem neměla pohlavní styk. Ona na to řekla, že pokud se partnerovy tělesné tekutiny vyskytly v blízkosti mé vagíny, tak se mohly dostat dovnitř a takto jsem mohla počít dítě,” vzpomíná Mooreová, která si krátce nato běžela do lékárny koupit těhotenský test. Byl pozitivní.

Britka přiznává, že to byl pro ní šok. Neuměla si totiž představit, jak v souvislosti se svými zdravotními problémy porodí. Stejně tak se bála že si její přítel bude myslet, že ho podvedla. To se však naštěstí nestalo. Nicole přiznává, že celou situaci bylo těžké vysvětlit také gynekoložce, která údajně nechápala, že dokázala otěhotnět bez pohlavního styku.

Následné vyšetření ale nakonec odhalilo skutečnou příčinu problémů a lékařka vše pochopila. Nicole začala chodit na terapii, která jí pomohla k tomu, že už o měsíc později přišla o panenství a poté přirozenou cestou porodila i svou dcerku Tily.

I přesto, že se dvojice krátce po porodu rozešla, mladík je své expřítelkyni i nadále velkou oporou. „Pořád trpím vaginismem, ale teď už alespoň vím, jak s tím můžu bojovat. Ještě pořád si kvůli tomu nedokáži zavést tampón, ale jsem ráda, že už konečně můžu mít normální intimní život. Tily je to nejlepší, co se mi mohlo stát,” dodala hrdá maminka osmileté holčičky.