Pokud se zrovna poohlížíte po nové práci, možná byste měli zbystřit. Inspirací vám může být Jenna Phillips, která si na platformě OnlyFans přivydělává tím, že se chová jako pes. Údajně si tím už vydělala několik milionů korun. Nedávno se však dostala do konfliktu s další psí ženou a asi vás nepřekvapí, že na sebe začaly štěkat.

Jenna Phillips vystupuje na OnlyFans pod přezdívkou Puppy Girl Jenna. Jednadvacetiletá žena už svými psími kusy vydělala více než 700 tisíc liber, což je více než 20 milionů korun. Ukázalo se však, že není jedinou štěněcí dívkou na světě. Nedávno se totiž dostala na ulici do uštěkaného konfliktu s jinou zástupkyní tohoto nového druhu, napsal web Lad Bible.

Video z nepřátelského setkání Jenna zveřejnila na sociální síti TikTok a už za tři dny mělo více než 11,2 milionů zhlédnutí. Na záběrech můžete vidět, jak se štěněcí dívka po čtyřech blíží k další ženě, která je přivázaná ke kovovému zábradlí.

Chvíli se na sebe nedůvěřivě dívají a následně začnou štěkat. Jenna později nereaguje na páníčkovy povely a hlučná roztržka začne eskalovat. Nakonec se však nechá odtáhnout pryč a vše dobře dopadne.

@thepuppygirljennaLuck I was being held back 😤♬ original sound – Jenna

Psí fetiš však není ve světě lidí ničím výjimečným, i tak se pod videem objevilo množství komentářů. Do diskuze se dokonce zapojil skutečný vlk z Wall Street Jordan Belfort. „Ve kterém vesmíru se tohle děje?“ zeptal se.

Nebyl však jediný, kdo měl problém pochopit, na co se vlastně dívá. Komentující kritizovali zejména fakt, že lidé dnes pro peníze udělají cokoli. Jenne se to však zřejmě vyplácí. Její měsíční předplatné na OnlyFans stojí 20 dolarů, tedy zhruba 430 korun. Podle webu ibtimes.com si tak měsíčně vydělá přibližně 10 tisíc dolarů, což je více než 215 tisíc korun.