Manželka zpěváka Justina Biebra (28) a americká modelka Hailey Biebrová (25) zažila tento týden perné chvíle. Ve čtvrtek ji totiž museli odvézt do nemocnice. Během snídaně totiž dle jejich slov zažila „příznaky podobné mrtvici“. Napsala to do příběhu na svém Instagramu.

Vše začalo naprosto nevinně, snídaně s jejím manželem se ale ve čtvrtek 10. února proměnila v doslova noční můru. „Seděla jsem u snídaně se svým mužem a najednou jsem začala pociťovat příznaky podobné mozkové příhodě a odvezli mě do nemocnice,“ popsala Hailey.

Zjistili, že jsem utrpěla velmi malou krevní sraženinu v mozku, která mi způsobila menší nedostatek kyslíku. Mé tělo to ale během pár hodin nějak samo přešlo,“ pokračovala Hailey. Jak sama napsala, byl to pro ni jeden z nejděsivějších zážitků, které prožila.

Teď už se má ale líp. „Jsem doma a daří se mi dobře. Jsem vděčná všem těm úžasným doktorům a sestřičkám, které se o mne staraly!“ zaradovala se v příspěvku.

yookee. / Instagram @haileybieber

Hailey Biebrová se o svém zdravotním stavu rozepsala na Instagram Stories | FOTO: yookee. / Instagram @haileybieber

Podle magazínu TMZ byla přijata na pohotovosti v nemocnici v Palm Springs. Měla prý mimo jiné i problémy s pohybem. Její symptomy prý byly typické spíše u starších osob.

Původně se v rámci její diagnózy hovořilo o souvislosti s onemocněním covid-19. Její muž Justin Bieber měl totiž před pár týdny pozitivní testy na koronavirus, kvůli kterým byl nucen zrušit koncert v Las Vegas. Přesto, že je Hailey už v domácí péči, lékaři její stav i nadále sledují.

Hailey a Justin se vzali v roce 2018 na Manhattanu, svatební obřad měli ale až o rok později v Jižní Karolině. Justin Bieber oslavil minulý týden na samotném začátku března své 28. narozeniny.