Ruský útok na Ukrajinu šokoval celý svět, svou podporu trpícím lidem vyjadřují i hollywoodské celebrity. Mezi ně patří také oblíbená herečka Jennifer Aniston, která se vždy umí postavit za správnou věc. V době nejhorší pandemie podporovala očkování, dnes soucítí s těžce zkoušenými lidmi zasažených válkou. 

Herečka na svém Instagramu věnovala příspěvek všem ženám, které bojují za svou zem a národ. „Myslím na všechny ženy a dívky na Ukrajině a všude na světě, které hrdinsky bojují za svou zemi a lidi – jako vojačky, matky, organizátorky, ošetřovatelky uprchlíků, protestující a novinářky,“ napsala při oslavách Mezinárodního dne žen Jennifer na sociální síti.

„Na ty ženy, které riskují životy na Ukrajině a v sousedních zemích. Jste neuvěřitelné a celý svět stojí za vámi,“ pokračovala známá herečka.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jennifer Aniston (@jenniferaniston)

Aniston ke svému příspěvku na Instagramu připojila několik možností pomoci, na které mohou přispět i Američané. „Vím, že je těžké přijít na to, jaké jsou nejlepší způsoby podpory, proto zde odkazuji na některé způsoby, jak se můžete připojit k pomoci těchto žen pomocí darů,“ dodala. Fanoušci její krok ocenili.