Po krásném domově podle svých představ sní snad každý z nás. Pro někoho je snem byt v centru města, pro druhého dům na jeho okraji nebo rovnou na venkově. Ne však pro mladou maminku Libby Behrensovou.

Libby se svým mužem Spencerem žijí na cestách v obytném voze již 10 let. Když se narodil jejich syn Axel, pořídili si nový jedenáctimetrový obytňák. Až teď po jeho renovaci se malý chlapec dočkal dokonce svého vlastního pokoje.

Díky Libbyně zásahu se z auta stal téměř plnohodnotný dům s vybavením, které byste u karavanu rozhodně nečekali. Neutrální barvy, funkčnost a jednoduchost vytváří na čtyřech kolech pocit domácí pohody a komfortu.

Náš malý domov je důkazem toho, že méně je více,“ prozradila v rozhovoru pro magazín Insider. „Stačí projevit svou osobnost a váš domov se rázem promění,“ doplnila.

Kromě použití pár barev vyměnila Libby kliky a madla, pověsila několik obrázků. V kuchyni se zbavila starých spotřebičů, dřezu i baterie a vyměnila je za stylové moderní kousky. K malému ostrůvku přirazila i barové stoličky a vzniklo tak další místo k sezení.

Namísto jídelního koutu a pohovky umístila střídmou postel, která gauč plně nahradila. Svému synovi vyhradila zadní část domu na kolech. Axel chtěl mít svůj pokoj, kde by si kromě spaní mohl i v klidu a nerušeně hrát.

Ve svém malém pojízdném domečku má dokonce i prádelnu. Jistou nevýhodu ale má – je přístupná pouze z venku. Libbyině rodině to ale vůbec nevadí.