Když se mladá maminka chystala přebalovat svého malého synka, v jeho puse objevila podivný kruh. Myslela si, že jde o díru na horním patře a urychleně proto vyrazila do nemocnice. Celá situace však nakonec skončila jako veselá příhoda.

Když Becky Stilesová z britského Colchesteru přebalovala svého desetiměsíčního syna Harveyho, zůstala v šoku. Z obavy, že má chlapec v puse díru, začala okamžitě obvolávat všechny příbuzné. Ti jí poradili, aby vyrazila do nemocnice, informoval The Mirror.

„Snažila jsem se na to sáhnout, ale Harvey pořád křičel a brečel. Zavolala jsem proto na pomoc manžela. Ten na to zasvítil baterkou, ale také nevěděl, co to může být,“ popsala Becky.

This would of been one hell of a shock😲

Posted by The Mirror on Wednesday, May 12, 2021

Čtyřiadvacetiletá matka tří dětí proto synka okamžitě vzala do nemocnice. Když se na pohotovosti dostali na řadu, sestřičky údajně uvažovaly, že chlapce pošlou na jiné oddělení. Následně ale jedna z nich vzala baterku a posvítila mu do pusy.

To co původně vypadalo jako díra na patře, byla jen samolepka, kterou sestřička jednoduše chlapci z úst odstranila.

„Byla jsem v rozpacích, třásla se a smála zároveň,“ přiznala Becky. Smích údajně přetrvával až do chvíle, kdy nasedli do auta. „Tam jsem musela ještě více překousnout svou hrdost a znovu obvolat všechny členy rodiny, abych je ujistila že Harvey žádnou díru v puse nemá,“ uzavřela mladá maminka.