Teorií, jak odhalit velikost mužského přirození bez toho, aniž byste jej viděli, se už objevilo mnoho. Často se hovoří o spojitosti s velikostí chodidel, případně se má za to, že rozhodující je vzdálenost mezi nataženým ukazováčkem a prsteníčkem. Japonští vědci nyní přišli na to, že existuje vztah mezi délkou penisu a nosu.

Ačkoli se to může zdát jakkoli nepravděpodobné, že by podoba určité části lidského těla měla přímý vztah s jinou, vědecká studie přesně s takovým závěrem přišla. O závěrech výzkumu informoval britský deník Daily Mail.

Je to první studie, která demonstruje vztah mezi délkou vztyčeného penisu s velikostí nosu,“ popsali vědci z Kjótské prefekturní lékařské fakulty ve své práci. Podařilo se jim zjistit, že muži s nosem dlouhým 5,7 centimetrů nosili ve svých slipech zhruba 13,5centimetrový penis. Zatímco muži s menšími 4,5centimetrovými nosy měli menší i své mužství, a to zhruba o délce 10,4 centimetrů.

Zatímco mezi penisem v erekci a velikostí nosu Japonci souvislost objevili, u ochablého penisu a nosu už ne. Podle nich je to především proto, že některé penisy se při erekci mnohonásobně zvětší, jiné zůstávají prakticky stejné.

„Skutečnost, že velikost nosu souvisí s velikostí vztyčeného penisu prozrazuje, že by délka mužství nemusela být ovlivněna věkem, výškou či hmotností, ale rozhodlo se o ní už dávno před narozením,“ upřesňují vědci.

Proč mezi čichovým a sexuálním orgánem existuje korelace v jejich velikostech, zatím ale odborníci nezjistili. Na to je totiž podle nich potřeba dalších studií.