Známý herec Michal Suchánek na svém Instagramu zveřejnil video, ve kterém se pokouší sehnat vakcínu proti covidu-19. Pro pomoc se v nadsázce obrátil na digitální asistentku ve svém autě. S nelehkým úkolem si ale nedokázala poradit.

„Dlouho jsem nemluvil s autem,“ napsal Michal Suchánek k videu, které zveřejnil na svém instagramovém účtu. Na záběrech je vidět, jak známý herec žádá hlasovou asistentku o sehnání vakcíny proti koronaviru. 

„Potřeboval bych sehnat vakcínu,“ obrátil se na digitální asistentku ve svém autě Suchánek. „Můžete to prosím říct ještě jednou,“ zaznělo z přístrojové desky. Známý herec proto svou žádost zopakoval. 

„Omlouvám se, s tím vám teď bohužel nemohu pomoct,“ vzkázal ženský hlas auta. „Je v téhle zemi někdo, kdo s tím může pomoct?“ zeptal se proto Suchánek. Zadání bylo ale pro palubní počítač nesplnitelné. Žádnou vakcínu auto samozřejmě nalézt nedokázalo. 

Suchánek dění okolo koronaviru vtipně komentuje na svém Instagramu poměrně často. V lednu například poslal vzkaz účastníkům mejdanu v teplickém hotelu Prince de Ligne. A rozhodně nešetřil ostrou kritikou.