Hvězdná zpěvačka se proslavila především díky roli v dětském seriálu Hannah Montana, který se začal vysílat v roce 2006 na Disney Channel. Jenže ne všechno bylo tak pěkné, jak se zdálo. Podle známé hvězdy mohla za její divokost po skončení seriálu krize identity.

Minulý týden byla Miley Cyrus hostem v podcastu Rock This with Allison Hagendorf, kde se rozpovídala o svém novém albu Plastic Heart. Mluvila o spolupráci s rockovými legendami, cvičení, ztrátě domu v Malibu kvůli kalifornským požárům a vztahům se svou kmotrou Dolly Parton.

Během rozhovoru se dostalo i na seriál Hannah Montana. „Když jsem vypadala jako já, když jsem na sobě neměla paruku, nikoho jsem nezajímala,“ přiznala krizi identity.

Vlastně ten koncept celé show byl takový, že když na sobě máte paruku, jste tou postavou a máte tohle alter ego – jste cenní. Máte miliony fanoušků a jste tou největší hvězdou na světě,“ pokračovala Miley.

A pak, když jsem vypadala zase jako já, neměla na sobě tu paruku, tak jsem nikoho nezajímala – nebyla jsem hvězdou,“ popsala hvězda, které známý seriál vtloukl do hlavy, že když není Hannah Montana, je nikdo.

Přesně s tímto bojovala, musela to zlomit. Podle ní to byl důvod, proč se z ní stala divoká Miley. „Možná to je ten důvod, proč jsem si vytvořila tuhle charakterizovanou verzi sebe sama,“ prozradila v rozhovoru.

Cyrusová také řekla, že provokovala schválně a ráda. „Když mi řekli, ať přestanu vyplazovat svůj zas***ý jazyk, vyplazovala jsem ho ještě víc. Prostě čím víc mi to říkali… asi to mělo větší vliv. Když jsou na tebe lidé naštvaní za takové věci, tak jim na tobě prostě záleží a nutí tě to dělat,“ dodala Miley, podle které je každý člověk složitý a každá zkušenost ho nějakým způsobem mění.