Chvíle hrůzy má za sebou teprve sedmnáctiletá dívka, která holýma rukama zachránila své čtyři psy před medvědicí. Ta se objevila se svými mláďaty na plotě u domu v americkém městě Bradbury. Šokující moment zachytila bezpečnostní kamera. O události informoval web UPI.

Na záběrech je vidět, jak pejsci štěkají na medvědí mámu s mláďaty, když šelmy kráčejí po cihlovém plotě oddělující pozemek od sousedů. Medvědice se tlapou snaží zabránit útoku a její dva malí potomkové se dávají na útěk.

V tu chvíli přibíhá sedmnáctiletá Morinico, která si původně myslela, že rodinní mazlíčci štěkají na jiného psa. „Běžím se podívat na co štěkají. A není to pes, je to medvěd,“ popsala hrůzné chvíle.

Dívka se okamžitě holýma rukama pustí do zdatného protivníka. Překvapená medvědice uklouzne a spadne sousedovi na dvůr. Prakticky ihned se vrátí zpět na plot a dá se na útěk.

Statečná teenagerka zahání své psy, jednoho z nich bere do náruče a utíká pryč. I přesto, že dívka skončila jen s menším škrábancem, nikomu nedoporučuje, aby ji napodoboval. „Nedělejte to, co jsem udělala já. Nemuseli byste dopadnout stejně,“ upozorňuje.