Na OnlyFans měla obrovské množství fanoušků, které přitahovaly její originální erotické fotografie. Nedávno však přišla zdrcující zpráva. Čtyřiadvacetiletá dívka známá jako Coconut Kitty spáchala v polovině února sebevraždu. Údajně trpěla depresemi, kterým nepomáhala silná kritika jejího vzhledu ze strany sledujících. Deets se totiž snažila upravit svůj vzhled tak, aby působila jako malá holčička. Několikrát byla dokonce nařčená z toho, že láká pedofily.

Coconut Kitty, vlastním jménem Diana Deets, byla internetovou hvězdou, která vydělávala peníze zveřejňováním svých explicitních fotografií na platformě OnlyFans. Populární byla také na Instagramu, kde nasbírala zhruba pět a půl milionů fanoušků. Od jiných tvůrců se mírně lišila stylem své práce, který jí měl podle deníku Daily Mail v krátké době vydělat kolem 450 tisíc eur, tedy asi 10 milionů korun.

Konkurenti i kritici ji označovali za panenku, která láká pouze na takzvaný pedo-baiting. Tedy, že se na fotografiích upravuje tak, aby vypadala jako velmi mladá dívka. Tímto stylem vystupování měla podle nich lákat nezletilé dívky, aby se také odvážily vstoupit na OnlyFans a tím přitahovaly osoby, která vyhledávají dětskou pornografii. To byl mimo jiné důvod, proč se na ni snesla obrovská vlna kritiky, urážky a dokonce i výhrůžky smrtí.

S kritikou, která se na ni od roku 2021 neustále valila, se mladá modelka snažila vyrovnat tím, že trávila hodně času s rodinou. Svůj soukromý život se pokoušela skrývat. Jak však napsal list New York Post, postupem času začala trpět psychickými problémy i depresemi. „Lidé se mě snaží fotit a vytvářet příběhy, které nejsou skutečné. Už toho mám dost. Je mi zle z toho, jak lidé komentují, jak vypadám,“ prohlásila dívka v jednom rozhovorů.

Diana Deets se původně chtěla živit malováním a prodejem svých obrazů. Časem však přišla na to, že mnohem více peněz může vydělat nabízením fotografií svého těla.

Zdrcující zprávu oznámila na Instagramu její rodina. „Není to fér. Život není fér. Přáli bychom si, abyste ji mohli poznat tak, jako její přátelé a rodina. Byla takovým světlem pro tento svět, opravdu, vždy zářila,“ objevilo se v úvodu příspěvku. Podle blízkých přátel a rodiny byla velmi přátelská a citlivá. Také se snažila pomáhat, kde jen to šlo.

„Prosíme vás jen o to, abyste dávali pozor na své přátele a blízké. Nikdy doopravdy nevíte, čím kdo prochází. Zavolejte jim a řekněte jim, že je máte rádi. Nikdy nevíte, kolik času vám zbývá s lidmi, které máte rádi. Coconute, navždy tě budeme milovat, odpočívej v pokoji, krásko,“ dodali blízcí v příspěvku.

Pokud máte psychické potíže či jakékoliv jiné trápení, obraťte se na odborníky například na Lince bezpečí (telefon 116 111, online chat). Ta je určena pro děti a studenty do 26 let. Pro všechny věkové skupiny je pak k dispozici Centru krizové intervence (telefony 284 016 666, 116 123). Služby jsou poskytovány zdarma a nonstop. Není žádná ostuda, říct si o pomoc.