Maminka zveřejnila na sociální síti TikTok video, ve kterém vysvětlila, proč požádala vlastního manžela, aby se přisál na její prso a nakrmil se mateřským mlékem. Neudělala to prý proto, aby experimentovala. Důvodem byly bolesti, prozradila Jennifer.

Lékaři u ženy odhalili mastitidu, což je zánět mléčných žláz, který způsobuje například nahromaděné mateřského mléko. Antibiotika však nepomáhala a zoufalá žena proto vyzkoušela také jiné způsoby léčby. Žádná z nich však nepadla na úrodnou půdu.

@twodears It worked 😳 #breastfeedingthoughts #ShareTheMagic #marriedlife #couples #marriagelife #marriedwithkids #storytime #motherhoodishard #momconfessions ♬ original sound – Jennifer

Když na internetu objevila článek, podle kterého by měl partner své ženě vysát ucpané mléko z prsu, neváhala ani vteřinu. Podle jejích slov by ji ani ve snu nenapadlo, že by kojila vlastního manžela. Podobná myšlenka se samozřejmě neskrývala ani v jeho hlavě.

Život nás však donutí dělat nečekané věci, partner mladé matky proto s nápadem souhlasil. „Zeptala jsem se manžela, jestli mi chce pomoct. Řekl mi, že to pro mě udělá, ale je možné, že bude zvracet,“ říká žena ve videu. „Vzali jsme misku, do které by mohl mléko vyplivnout,“ dodala.

Metoda podle mladé maminky údajně zafungovala a nepříjemný problém zmizel. Její manžel prý prohlásil, že mateřské mléko je hodně sladké. „Spojilo nás to na celý život,“ doplnila žena v závěru videa.