Po svátcích se sympatická herečka Patricie Pagáčová (33) rozhodla konečně pořádně odpočinout, se svou rodinou vyrazila na Vysočinu. Loni v květnu se hvězda seriálu Ulice i známá porotkyně ze SuperStar stala maminkou rozkošné dcerky Bibiany, která se jí narodila po dvou letech manželství s dramaturgem Tiborem (30).

Společné dovolené trávil pár ve Vietnamu a na Bali. Kvůli narození malé dcerky však s cestováním do exotických zemí už neriskují. Loňský přelom léta a podzimu se proto rodinka vypravila karavanem do Chorvatska.

I na Vysočinu vyrazili Pagáčovi společně s rozkošnou holčičkou. Nejsou tam sice zrovna metry sněhu, romantika zimní přírody u luxusní chaty, kde byli ubytováni, je ale prý okouzlila. „Teda řeknu vám, že jsem už dlouho nebyla tak unešená z nějakého místa,“ konstatovala na Instagramu herečka, která zároveň patří mezi nejúspěšnější české influencerky.

„Vůně dřeva, krb, nádherné okolí, klid, nikde nikdo. Ach. Asi mě odtud už nikdo nedostane,“ popsala Pagáčová své dojmy. A přidala i pár fotek.

I když má Patrície ráda teplo, tady si pro změnu vyzkoušela pobyt v mrazu. „Ty kráso, dneska jsem si dala vrchol svého otužování. Respektive, já se neotužuju, takže ze sauny do sněhu, zpátky do sauny, potom do jezírka, do sauny a zase do sněhu je pro mě fakt výkon,“ svěřila se svým fanouškům na sociální síti.

Zážitek to prý byl pro ni parádní, po této proceduře se totiž prý cítila jako znovuzrozená. Ne jedné fotce se slavná herečka ukázala na dřevěném molu nahá. Před sebou drží pouze osušku, zatímco stojí bosá na sněhu a směje se.