Na nedostatečné pracovní benefity si muž z amerického města Charlotte v Severní Karolíně rozhodně stěžovat nemůže. Od svého šéfa získal nečekaný firemní bonus. Stejně jako ostatní zaměstnanci objevil v dárkové tašce dva stírací losy. Když je po příchodu z práce seškrtal, nestačil se divit. Na jednom z nich totiž byla výhra 200 tisíc dolarů, tedy více než 4 miliony korun.

„Šéf dal každému ze zaměstnanců dárkovou tašku, ve které byly mimo jiné dva stírací losy. Po práci jsem je setřel a když jsem uviděl tu sumu, málem jsem se vyvrátil,“ popsal muž jménem Batts, který v obrovské štěstí v počátku nevěřil. O pohádkovém příběhu informovala na svém webu americká televize WCCB, která se odkazuje na loterijní společnost.

„Nebudu vám lhát. Nejdříve jsem si myslel, že jde o jeden z těch falešných losů. Šéfa jsem obvinil, že si ze mě dělá srandu. Když ale viděl mou výhru, začal jásat a já se k němu přidal. Běhali jsme okolo a křičeli radostí,“ vysvětlil čerstvý majitel pohádkové výhry. Batts pracuje jako krajinář v jedné z amerických firem. O svou výhru se přihlásil teprve ve středu v sídle loterijní společnosti. O část peněz ale přišel, po zdanění mu zůstalo „pouze“ 141 501 dolarů, což jsou zhruba 3 miliony a 34 tisíc korun.

Batts přiznal, že neplánuje žádné velké nákupy, s výhrou chce naložit co nejrozumněji. „Určitě chci investovat a vydělat více peněz. Část výhry věnuji své rodině,“ dodal šťastný výherce.