Jeden z nejpopulárnějších a nejžádanějších mladých herců zvažuje, že ukončí svou kariéru. Tom Holland (25), který je známý především jako nejnovější filmový Spider-Man, se chce vrátit ke svým kořenům. Řekl to v rozhovoru pro televizi Sky News.

Původně měl přitom propagovat filmovou novinku Spider-Man: Bez domova, kterou aktuálně hrají kina po celém světě. Zásadním momentem rozhovoru však bylo, když Holland oznámil, že chce dát sbohem své herecké kariéře.

„Vůbec nevím, zda chci být hercem,“ šokoval fanoušky. „Začal jsem s herectvím ve svých jedenácti letech a od té doby jsem se nevěnoval ničemu jinému. Takže nevím,“ pokračoval s tím, že by rád dělal i jiné věci. „Ve skutečnosti mám tak trochu krizi středního věku,“ doplnil pětadvacetiletý herec.

Holland následně prozradil, že se vrátí k tancování. Už jako dítě hrál v muzikálu Billy Elliot v londýnském West Endu, ztvárnil také mladého Freda Astaira v životopisném filmu o hercově životě.

Gage Skidmore / Wikimedia Commons / CC BY-SA 2.0

Tom Holland | FOTO: Gage Skidmore / Wikimedia Commons / CC BY-SA 2.0

Už dříve se objevila zpráva, že Spider-Man bude po boku Marvel Cinematic Universe pokračovat v další trilogii. Může se však stát, že v něm už nebude Tom Holland. Jak herec sám říká, že si nechce hrát na Spider-Mana věčně. Co myslíte, měl by ukončit svou kariéru?