Zdá se, že kina nechybí jen lidem u nás. Bezpečnostní kamery zachytily dvojici, která se uprostřed noci vkradla do multiplexu v ruském Petrohradu a udělala si tam soukromý večírek. Provozovatel k chování mladých lidí zaujal překvapivý postoj, který však vyvolal množství nechápavých reakcí.

Milenci uprostřed březnové noci vyrazili do kina v petrohradském obchodním centru. Fakt, že se v něm nepromítal žádný film, jim vůbec nepřekážel. Vzhledem k tomu, že v bufetu nebyli žádní zaměstnanci, obsloužili se sami. Nabrali si popcorn, natočili nealko a vydali se do kinosálu, kde si užili sex. Ráno pak po sobě uklidili a vytratili se, píše Ladbible.

Protože dvojice po sobě nezanechala nepořádek a nezpůsobila žádné škody na majetku, vedení kina se milence rozhodlo odměnit vstupenkami na filmové představení. Reakce veřejnosti na sebe nenechala dlouho čekat, tohle rozhodnutí ji značně pobouřilo.

Mnoho místních obyvatel si totiž myslí, že dvojice by měla být za takové chování potrestána. Někteří pak zpochybnili bezpečnostní systém kina, který umožnil dvěma lidem procházet se po obchodním centru, jako by jim patřilo. Doteď však není jasné, jak nakonec celá událost dopadla.