Nejstarší dcera zesnulého Karla Gotta (†80) drsným způsobem zaútočila na jeho ženu Ivanu (46). Vdově po zpěvákovi přes média vzkázala, že její otec onemocněl rakovinou kvůli ní. Dominika Gottová (48) prohlásila, že na něj Ivana vyvíjela velký tlak a nechovala se k němu hezky. 

„Jsem přesvědčená o tom, že táta onemocněl kvůli Ivaně. Nechovala se k němu občas hezky a vyvíjela na něj velký tlak. Myslím si, že z ní byl v neustálém stresu,“ řekla Dominika Gottová v nejnovějším vydání magazínu Sedmička. „Je známo, že rakovina a podobné nemoci vznikají právě ze stresu. Tak to asi bylo i u mého tatínka,“ prohlásila dcera zesnulého zpěváka.

Ivana Gottová se podle magazínu nechala slyšet, že se k Dominice raději vůbec nebude vyjadřovat. Ostrá slova na její adresu přichází poté, co jí začal vyhrožovat také manžel zpěvákovy dcery Timo Tolkki. Finský kytarista prý chystá knihu, ve které chce údajně říct svou verzi pravdy o Karlovi i jeho manželce.

„Na knize pracuju s českým právníkem a také novinářem, který nepracuje v žádném bulvárním médiu. S obsahem pomáhají tři svědci. Kniha se jmenuje: Pravda o Karlu Gottovi,“ prozradil webu expres.cz.  

„V knize budu psát o tom, kolik má Karel Gott skutečně nemanželských dětí a s kým. Je jich opravdu hodně. Zveřejním také, co se skutečně dělo za zdmi jejich vily na Bertramce, jak se Karel choval k Dominice a její mamince, a předložím jeho tajné policejní záznamy. Řeknu také pravdu o jeho sexuální orientaci,“ řekl Tolkki.

Zároveň pohrozil Ivaně Gottové, že brzy zveřejní, čím se živila předtím, než se seznámila s legendárním zpěvákem. „Každé tvrzení můžeme doložit důkazy a svědectvím,“ dodal. Kontroverzní dílo má údajně vyjít tento rok v listopadu, Timo je prý připraven bránit ho i před soudem. „Nemůžu se dočkat toho, až u soudu ukážeme své důkazy,“ dodal hudebník.