Netflix patří k nejoblíbenějším streamovacím službám ve světě. Není se čemu divit, nabízí totiž snad skoro vše, a to i filmy a seriály, u kterých se vám budou zapalovat lýtka. A často nezůstává jen u povrchností, ale zobrazuje intimnosti pořádně do hloubky. Sestavili jsme pro vás žebříček těch nejpikantnějších.

PŮJČOVNA MASA

Kyberpunková odysea odehrávající se v budoucnosti, ve které lze lidské vědomí přenést do dostupných lidských těl. Někde mezi tím hledá Takeshi Kovacs svou dávno ztracenou lásku Quellcrist Falconer. Seriál nabízí hodně nahoty a sexu.

SEX/ŽIVOT

Příběh o matce a manželce z předměstí, která nemůže zapomenout na své minulé známosti, pikantními scénami opravdu nešetří. Jestli máte pocit, že 50 odstínů šedi bylo silné kafe, této seriál tak nejspíš nebude nic pro vás. Sex/Život nabízí skvělé osvětlení, excelentní práci s kamerou a k tomu opravdu nádherné herce, kteří si užívají vzájemnou společnost skutečně do sytosti.

DUCK BUTTER

Naima a Sergio, dvě ženy frustrované svými neupřímnými vztahy se rozhodnou pro zvláštní experiment. Stráví spolu 24 hodin a budou mít sex každičkou hodinu. Autoři si dali za úkol vytvořit film plný humoru a vášně a nabitý lesbami, kam až oko dohlédne.

se souhlasem NETFLIX

Duck Butter (2018) | FOTO: se souhlasem NETFLIX

EASY

Seriál z dílny Netflixu je otevřeným a upřímným pohledem do soukromí různých lidí. Příběhy z amerického Chicaga sice nejsou na první pohled jen o sexu, přesto ho tam najdete víc než dost.

BONDING

Spolužáci ze střední školy a dobří kamarádi Pete a Tiff se po letech opět setkají. Zatímco Pete v průběhu let objevoval svou homosexuální orientaci, z Tiff se stala jedna z nejlepších domin v New Yorku. Teď ale potřebuje šikovného asistenta. Není tedy divu, že sáhne právě po Peteovi. Černá komedie o přátelství a sexu jako zaměstnání toho nabízí víc, než se na první pohled může zdát.

se souhlasem NETFLIX

Bonding (2019–2021) | FOTO: se souhlasem NETFLIX

HOLKY ZA MŘÍŽEMI

Příběh se odehrává ve fiktivní ženské věznici Litchfield Penitentiry a zakládá se na motivu pamětí trestankyně Piper Kermanové. Tvůrci se ale neostýchali věnovat také tématu sexuality za mřížemi, a tak se můžete těšit na skupinu žen zavřených na jednom místě s hromadou volného času a množstvím divokých fantazií.

SEXUÁLNÍ VÝCHOVA

Britský komediální seriál sleduje životy středoškoláků a jejich problémy v osobním životě. Stydlivý Otis, který ale díky své matce – sexuální terapeutce – toho ví hodně o sexu, se spojí s podnikavou Maeve a společně si zařídí poradnu, ve které za poplatek radí spolužákům ohledně citlivých témat. Sexuální výchova se tak otevřeně a upřímně věnuje důležitým tématů, ale o zábavu není nouze. Všechno to navíc okořeňují vzrušující záběry.

OSMÝ SMYSL

Sci-fi drama od tvůrců Matrixu sleduje osm cizinců z různých koutů světa, které pojí záhadné pouto. Propojení mezi nimi nepřináší jen dramatické chvíle a nadpřirozené schopnosti, ale i hodně sexy momentů, díky kterým se celá zápletka dostává na úplně jiný level.

AMAR

Intimní španělské drama nabízí pohled do života mladého páru, Laury a Carlose, když se do sebe poprvé zamilují. Na začátku je plný vášně a sexu, ale o rok později se ocitnou někde úplně jinde.

se souhlasem NETFLIX

Amar (2017) | FOTO: se souhlasem NETFLIX

PŘÍBĚHY CHTÍČE

Tato povídková kolekce pochází od předních indických režisérů. Zajímá se o intimitu, sex a lásku pohledem čtyř indických žen. Jedna čelí důsledkům vášnivé aféry, jiná zase objevuje vlastní potěšení.

365 DNÍ

Sicilský muž unese mladou ženu z Varšavy a uvězní ji na jeden rok v naději, že se do něj zamiluje. Není tedy divu, že polské erotické drama nebylo přijato úplně nejlíp, zvlášť pak v katolickém Polsku. Pokud jste ale ochotni toto přehlédnout, nabízí snímek neskonale vzrušující sexuální scény.