Před pěti lety se na internetové televizi Netflix objevil seriál Stranger Things, který podobně jako Hra o trůny z konkurenčního HBO, způsobil poprask. Své fanoušky si našel velmi rychle a stal se doslova kultem. Třetí řada skončila pro mnohé překvapivě, diváci tak čekají na pokračování, a to už po dva roky. Čtvrtá řada byla přislíbena na letošní rok, to však zatím moc nadějně nevypadá. Kdy se tedy dočkáme nové řady?

Že bude rok 2021 ve znamení čtvrté řady Stranger Things, nám přislíbili její tvůrci na konci třetí série. Zatím venku ještě není a zdá se, že letos ani nebude. Za opožděním čtvrté série stojí zejména pandemie koronaviru, která mění plány úplně všem. Fanouškům tak nezbude nic jiného, než jen doufat v premiéru nové řady alespoň na začátku příštího roku.

O detaily se v online rozhovoru se svým fanouškem podělila hvězda seriálu a jedna z výraznějších tváří. „Čtvrtá série? Měla by být venku někdy příští rok, doufejme,“ prozradil Finn Wolfhard, který v seriálu ztvárňuje Mikea Wheelera.

Jak bude nová série vypadat odhalil už před časem také představitel Dustina. Show by podle něj měla být vyzrálejší. „Pokud jde o čtvrtou sezónu, myslím, že bude mnohem dospělejší. Matt a Ross Dufferovi to dělají záměrně, aby show zrála se svými dětmi,“ vysvětlil herec Gaten Matarazzo pro magazín Digital Spy.

Jak stárneme my, musíme stárnout i jako postavy, které hrajeme. Tvůrci ten fakt ale přijali a používají ho pro svůj prospěch,“ doplnil Mararazzo k tomu, že se z dětských herců stávají mladí dospělí, a tedy i postavy Stranger Things dospívají.

Co můžete od čtvrté řady čekat, se podívejte v traileru