Milovníci kultovního seriálu Sex ve městě mají důvod k radosti, HBO totiž už v prosinci přijde s jeho pokračováním. Tvůrci si však pro nedočkavé fanoušky připravili unikátní zážitek, společně se společností Airbnb připravili věrnou kopii bytu hlavní hrdinky Carrie Bradshawové. Pokud si ho však chcete pronajmout, máte smůlu. Možnost strávit noc v posteli legendární postavy dostali pouze dva lidé. 

S nápadem unikátního projektu přišel zprostředkovatel ubytování Airbnb společně s filmovými studii Warner Bros. a protagonistkou Carrie –  slavnou herečkou Sarah Jessicou Parkerovou. Ačkoli se filmový i seriálový byt Carrie Bradshawové nachází v newyorském Upper East Side, nově vzniklý apartmán se objevil ve čtvrti Chelsea.

Cena ubytování jistě milovníky seriálu potěší. Noc v pokoji vyjde na pouhých 23 dolarů, tedy zhruba 500 korun. Číslovka to není zcela náhodná, přesně před 23 lety se totiž odvysílal první díl seriálu. Tady však dobrá zpráva končí. V nabídce byla totiž pouze jedna noc pro dva. Registraci společnost spustila 8. listopadu a výhercem se stal ten nejrychlejší. Ubytování si v bytě oblíbené hrdinky užijí od 12. do 13. listopadu.

Hosty v apartmánu uvítá virtuální pozdrav herečky Sarah Jessicy Parkerové s tak typickým vyprávěním, jaké známe z úvodu jednotlivých dílů kultovního seriálu. „Postava Carrie Bradsawové je mi blízká a jsem ráda, že mohu navštívit její svět v dalším pokračování Sexu ve městě,“ svěřila se Parkerová. „Jsem nadšená, že naše publikum zažije znova Carriin New York a poprvé se projde v jejich střevících, a to doslova,“ dodala Jessica.

Jako přípitek hostům poslouží tradiční kosmopolitan, na ubytované čeká také plný šatník a samozřejmě i boty. Své módní vlohy mohou objevit při stylingu a focení, které jsou součástí balíčku. Jako bonus dostanou hosté i vstup do muzea současného umění v Harlemu.

Pokračování seriálu Sex ve Městě se objeví už v prosinci na platformě HBO Max. Nová minisérie s názvem And Just Like That… (A jen tak…) nabídne pohled do života kamarádek Carrie, Mirandy a Charlotte, které se ze složité reality života a přátelství třicátnic dostaly do ještě komplikovanějšího života padesátnic.