Na instagramovém účtu známé realitní kanceláře se objevily fotografie vily, ve které bydlí princ Harry a vévodkyně Meghan. Od chvíle, kdy se manželé vzdali svých povinností vyšších členů královské rodiny a odstěhovali se do Spojených států, našli svůj nový domov ve slunečné Kalifornii.

Dům si vybrali v Santa Barbaře na místě, kde se to jen hemží známými osobnostmi. Jejich sousedy jsou například zpěvačka Ariana Grande nebo herečka Gwyneth Paltrow. „Je to typ čtvrti, ve které si zřejmě ani neuvědomíte, kdo je váš soused, protože vás to nezajímá,“ popsal u fotografií realitní makléř Jason Streatfeild, který luxusní nemovitosti prodává.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílel uživatel @keylead_media

„Není tam vůbec neobvyklé potkat v potravinách Oprah nebo sedět vedle Ellen DeGeneres na obědě v hotelu Miramar,“ dodal realitní makléř.

Než o domě však můžeme mluvit spíše o zámku. Má devět ložnic, šestnáct koupelen a obrovské zahrady. Nechybí růžový sad, italské cypřiše, levandulové lány ani staleté olivovníky. Obývacímu pokoji dominuje kamenný krb a knihovny, je zde i rodinné kino nebo soukromá vinotéka. Fotografie však byly pořízeny ještě před nastěhováním Harry a Meghan, je proto pravděpodobné, že vybavení se již změnilo.

Dům britského královského páru se nachází zhruba 150 kilometrů od Los Angeles. Místo se pyšní výhledem na oceán i na kalifornské pohoří, nabízí proto relativně klidné prostředí s přírodou na dosah. Není proto divu, že si slavní manželé vybrali právě tuto oblast na to, aby tam vychovávali své dvě děti Archieho a Lilibet.