Mladá modelka Gretta Vedler si rozhodně před ruským prezidentem Vladimirem Putinem servítky nebrala. Hlavu největšího státu světa na veřejnosti tvrdě kritizovala. Brzy však dívka zmizela a byla nalezena mrtvá v cestovním kufru, píše web Daily Star.

Ještě v minulém roce Gretta šířila svůj názor na Putina na internetu. „Vzhledem ke skutečnosti, že Putin prošel v dětství mnohými poníženími, kvůli své postavě se za sebe nedokázal postavit, nepřekvapuje mě, že hned po absolvování právnické školy vstoupil do KGB,“ zaznělo v jednom z projevů modelky.

„Takoví lidé jsou od dětství bázliví a bojácní, bojí se hluku a tmy, cizích lidí, takže rysy jako opatrnost, zdrženlivost a nedostatek komunikace se u nich vyvinou v raném věku,“ naložila Putinovi Gretta.

„Podle mého názory je v něm vidět jasná psychopatie nebo sociopatie,“ pokračovala nebojácná blondýnka. „Opravdu mi může něco udělat?“ prohlašovala na obhajobu svých ostrých slov.

Neuběhl však ani rok a Gretta byla nalezena mrtvá, její tělo se objevilo v cestovním kufru. Za smrtí mladé modelky však nestál šéf Kremlu, ale její přítel Dmitrij Korovin, který se k vraždě přiznal.

Podle svých slov dívku uškrtil a vezl téměř 500 kilometrů v autě. Následně zastavil a tělo odhodil v cestovním kufru. Korovin tvrdí, že se pohádali kvůli penězům, nevraždil tak prý kvůli jejím názorům na Vladimira Putina.