Legendární seriál Ordinace v růžové zahradě 2 zřejmě dospěl do svého konce. Televize Nova oznámila po patnácti letech jeho konec. Tvůrci seriálu začali pracovat na velkém finále, které se chystá na příští rok.

„Je to pro nás emotivní záležitost, většina z nás se seriálem zestárla, těžko hledat nějaká srovnání. Pokud si nějaký pořad udrží své místo v hlavním vysílacím čase po více než 15 let a navíc se vysílá po dvou epizodách v týdnu, je to zkrátka fenomén, který jen tak nezmizí,“ uvedla podle webu TN.cz ředitelka výroby televize Nova Monika Hasmanová.

První klapka seriálu padla 11. července 2005, do vysílání se Ordinace v růžové zahradě dostala se začátkem podzimní sezóny 6. září 2005. Na obrazovkách televize Nova tak příběhy z Kamenice vydržely více než 15 let, celkem bylo odvysíláno 730 000 minut.

„Ještě ale neříkáme poslední slovo a máme nachystanou nabitou sezónu, která v roce 2021 přinese nespočet dramatických situací, napětí, láskyplné momenty a okamžiky plné emocí v dávce, kterou ještě diváci nezažili. Těšíme se na to a chceme si to spolu s diváky opravdu užít,“ doplnila Hasmanová.