Pes je nejlepším přítelem člověka, občas nás ale baví tropit si z nich legraci. Hitem Instagramu se staly fotky němých tváří s parukami na hlavách. No řekněte, nevypadají vtipně?

Lidí své psy milují a tráví s nimi každou možnou chvíli. V dnešní internetové době tak není divu, že se kousky svých čtyřnohých kamarádů chlubí na sociálních sítích. A stejně tak na nich existuje velké množství trendů.

Ať už natáčíte svého čumáčka při tom, když ochutnává jídla, která nikdy nejedl, a pak se smějete jeho znechucením na kyselým citronem, nebo přehráváte různé zvuky (jako třeba mňoukající kočky) a sledujete jejich reakci a hledání neexistujících zvířat.

Pod hasthtagem #dogwig (tedy v překladu psí paruka) se v poslední době na Instagramu objevují fotky chlupáčů s parukami, jejich množství přibývá rychlým tempem. Může se to zdát jako krutý žertík, ale pro pejsky je ve většině případů naprosto neškodný. A propos – i vědci přeci tvrdí, že prohlížení roztomilých fotek roztomilých zvířátek může zvyšovat vaši produktivitu.

Když se vrátíte od kadeřníka a okamžitě litujete svého nového sestřihu

I jezevčík může vypadat sexy

Že by hloupá blondýna?

Tenhle mopslík je hotový Ed Sheeran

Zato tato kráska vypadá jako mladá Ariana Grande

Tenhle bulíček jako by z oka vypadl Protivným sprostým holkám

Celá Barbara Streisand

Další vtipné fotky najdete na Instagramu pod hasthtagem #dogwig.