Na českém hudebním poli snad není kontroverznější postavy než česko-italského magnáta Kapitána Dema. Ten v prosinci vydává nové album s názvem „Mistr světa všeho“, na kterém podle svých slov pracoval s týmem devět let. 

Na nové desce spolupracovalo několik hostů z českého showbusinessu. Na nedávno zveřejněném klipu k písni Pudeme domů a budeme někoho pomlouvat“ spolupracovala i legenda české populární hudby Dalibor Janda. Výsledkem spolupráce je balada o manželském páru, který se nad ránem vrací z párty.

„Na tom albu je hodně hostů, který znám z golfu, z podsvětí nebo z branže, a kterejch si za něco vážím. Jedním z nich je Dalibor Janda, se kterým už roky chodíme na ryby a kecáme o zlatejch časech v šoubyznysu v devadesátkách a o posmrtným životě,“ vysvětluje Kapitán Demo.

Je to frajer s velkým hlasem, hvězda, která toho hodně zažila a vyprodala, a přitom je to skromnej kluk z Moravy. Na natáčení ho přivezla moje helikoptéra, kterou si tak oblíbil, že jsem mu ji dal k svátku. Náš společnej hit vyjde jak na mým, tak na jeho novým albu. Prostě jsme si plácli. Pop Virus forever! Lásku všem,“ dodal Kapitán Demo, pod jehož oblečkem se skrývá hudebník Jiří Burian.

Jiří Burian je vnukem hudebního skladatele a divadelníka E. F. Buriana a stojí za několika projekty, z nichž nejvýraznější je právě Kapitán Demo. Součástí tohoto uskupení jsou i exotičtí bratranci Jordan Haj a Givinar Kříž. Jordan si zahrál například v seriálu Gympl s (r)učením omezeným a znám je také ze show Tvoje tvář má známý hlas. Givinara můžete sledovat v kulinářské soutěži MasterChef.