Na tento den rodiče zřejmě jen tak nezapomenou. Poté, co nakoupili v jednom ze supermarketů, naložili nákup do auta a odjeli domů, zažili chvíle hrůzy. V obchodě totiž nechali to nejdůležitější, své čtyřměsíční miminko.

Britský deník The Sun zveřejnil video, které natočili návštěvníci obchodního řetězce v brazilském městě Lages. Na něm je vidět malé dítě v autosedačce, které zůstalo osamocené v nákupním vozíku. Rodiče v tu chvíli ale na místě nebyli. Lidé proto společně s ochrankou supermarketu zalarmovali policii.

Když strážci zákona dorazili na místo, batole už naštěstí bylo v rukách rodičů. Ti si svou fatální chybu uvědomili až po několika minutách cestou domů. Pro svého chlapečka se proto okamžitě vrátili. „Odešli jsme z obchodu, naložili nákup a odjeli domů. Svého syna jsem ale zapomněli dát do auta,“ vysvětlovali vyplašení rodiče.

Policie případ ihned na místě uzavřela. Rodiče si podle nich během pár minut hrůzy vytrpěli dost, nechali je proto odejít pouze s domluvou. Malému chlapci se naštěstí nic nestalo. Událost bagatelizují také zástupci obchodního řetězce, podle kterých se nic závažného nestalo. „Za pár minut se vše vyřešilo,“ napsali deníku.