Televize Nova v pondělí představila své programové schéma pro letošní jaro. Do vysílání se v březnu vrátí například zábavná show Tvoje tvář má známý hlas. Osmá řada bude ale v něčem jiná. Na rozdíl od nových moderátorů bychom na nové soutěžící čekali marně. Tvůrci slibují ty nejlepší a nejoblíbenější účinkující z minulých ročníků.

Oblíbená show Tvoje tvář má známý hlas se v roce 2021 vrátí na obrazovky televize Nova. „Diváci se tak opět můžou těšit na naprosto skvěle propracované proměny a dokonale ztvárněná čísla, samozřejmě nebude chybět ani pořádná zábava,“ prozradila televize Nova na pondělní tiskové konferenci.

Osmá řada populární show navíc přinese několik změn. „Pořadem budou provázet hned dva moderátoři, a to Ondřej Sokol a Aleš Háma, který byl v minulé řadě porotcem. Tou největší změnou bude ovšem to, že v osmé řadě uvidíme ty nejlepší a neoblíbenější účinkující napříč všemi minulými řadami, budou to zkrátka opravdoví Šampioni,“ slibují tvůrci populární show. Konkrétní jména však televize zatím neprozradila.

Nejsledovanější televize v zemi představila i další jarní novinky. Kromě Ordinace v růžové zahradě 2, Ulice a Specialistů se ve vysílání objeví nový seriál Anatomie života, který vypráví osobní příběhy čtyř zdravotních sestřiček z traumatologického oddělení.

„Hrdinky jsou každá v jiném věku a každá z nich řeší témata blízká divákům své generace. Nebudou chybět ani dramatické zápletky. Hlavní hrdinky společně prožívají zklamání, bolest i vyčerpání. I k jejich životu samozřejmě patří láska, radost a úspěch,“ láká televize na nový seriál.

„Skupina Nova skvěle zvládla i turbulentní rok 2020, když opět obsadila v podílu sledovanosti v cílové skupině 15-54 první místo, a to s podílem 36,41 %. Velký úspěch zaznamenaly nejen zpravodajské pořady, ale také seriály nebo reality show,“ prozradila na tiskové konferenci nová ředitelka sekce programu skupiny Nova Silvia Majeská.