Slavný americký herec Bruce Willis má problém. Ve chvíli, kdy vešel do drogerie bez roušky, si zřejmě myslel, že ho zaměstnanci nechají v klidu nakoupit. Jenže to se nestalo. Hvězda Smrtonosné pasti za své chování navíc sklidila vlnu kritiky.

Rozruch způsobil pětašedesátiletý herec poté, co se rozhodl vyrazit na nákup bez roušky. I přesto, že měl na krku šátek, kterým mohl svou chybu okamžitě napravit, procházel se obchodem bez zakrytých úst a nosu, píše web PageSix.

To však rozhořčilo ostatní nakupující. Poté, co si roušku odmítl nasadit, požádali ho, aby opustil prodejnu. Incident se stal v pondělí v americkém Los Angeles.

Slavné hvězdě tak nezbývalo nic jiného, než obchod opustit bez nákupu. Stát Kalifornie má přitom podle Johns Hopkins Coronavirus Resource Center více než dva miliony potvrzených případů onemocnění covid-19. Z toho je téměř milion lidí právě v Los Angeles. Město andělů je dokonce na prvním místě v počtu úmrtí.

Bruce Willis se nakonec rozhodl k nepříjemné situaci, kterou způsobil, vyjádřit. Exkluzivně pro magazín People řekl, že to byla chyba v úsudku. Dále všem vzkázal, aby nadále nosili roušky.