Fanynkami oblíbený hollywoodský krasavec se rozhodl změnit image. Své rodiče Arnolda Schwarzeneggera a především pak maminku Marii Shriverovou nejspíše nepotěší. To ostatně sám přiznal i v příspěvku na sociální síti, kde zveřejnil svou aktuální podobu.

Patrick Schwarzenegger šel do blond. „Máma mě zabije,“ napsal na instagramu k videu, ve kterém se chlubí novými vlasy. „Ne, pokud se mi dostaneš pod ruce jako první,“ odvětila Patrickova sestra Katherine. „Velká sestra to ví nejlíp,“ odvětila jedna z fanynek.

Změnu barvy vlasů si fanoušci vesměs pochvalovali. Naopak se vyjádřili, že jiné barvy nejsou tak cool: „Blond je prima… černá a hnědá ne.“ Další fanoušek se však herce rozhodl zkritizovat: „Mám pocit, že tohle je jedna z těch věcí, za kterými se ohlédneš a budeš je litovat. Můžete namítnout, ať se uklidním, ale on miluje pozornost, je na ní závislý,“ pohoršil se.


Patrick je herec stejně jako jeho slavnější otec. Naposledy se objevil například ve filmu Ranařky, který pochází z dílny Netflixu. Poprvé se objevil na plátně ve snímku Jelita ze střídačky z roku 2006.

Arnold Alois Schwarzenegger se narodil v rakouském Thalu jako druhý syn manželů Gustavovi a Aurélii. Po mamince tak zdědil i české kořeny. Ostatně i jeho praděda z otcovy strany pocházel českých poměrů. Arnold se nejprve věnoval kulturistice, díky tomu také získal první filmové role. V říjnu 1968 se definitivně odstěhoval do Spojených států. Matku svých dětí Marii Shriverovou si vzal v roce 1986.

Patrickova maminka, spisovatelka a novinářka, Maria Shriverová se narodila v Chicagu a po otci zdědila německé kořeny, po matce zase irské. Pochází z rodiny Kennedyů. Její matka Eunice Kennedyová Shriverová byla sestrou amerického prezidenta Johna Fitzgeralda.