Herečka Courteney Cox před dávnou dobou zveřejnila na Instagramu téměř třicet let starou fotografii, na které jsou zachyceny pohromadě všechny hvězdy seriálu Přátelé při letu do Las Vegas. Americká hvězda nyní odhalila tajemství snímku a prozradila, co společně dělali na dovolené. 

Courteney Cox zavzpomínala na výlet, který ona a její kolegové z Přátel absolvovali ještě před odvysíláním prvního dílu. V roce 1994 odletěl režisér seriálu James Burrows společně s herci do Las Vegas. Bylo to v době, kdy šestici současných hollywoodských hvězd ještě nikdo neznal. Právě při této cestě vznikla památná fotografie, kterou Courteney ukázala fanoušků na sociální síti.

Seriál Přátelé změnil každému z nich život. Do té doby neznámí mladí herci, kteří se snažili prosadit, se stali ikonami fanoušků po celém světě. Že bude sitcom mezi diváky velmi oblíbený, režisér tak nějak očekával. Věděl také, že Courteney, Jennifer, Lisa, David, Matthew a Matt zažijí obrovskou slávu.

James Burrows proto chtěl, aby si naposledy před premiérou vychutnali moment, kdy se budou moci společně ukázat na veřejnosti bez toho, aby je všichni poznali. Vzal je proto na výlet do Las Vegas a dal jim dokonce kapesné, protože v té době ještě nikdo z nich boháčem rozhodně nebyl.

„Dal nám všem 500 dolarů a řekl: Chci, abyste dávali pozor, abyste si opravu uvědomili tenhle moment, protože to bude naposledy, co se všichni společně můžete projít kasinem,“ zavzpomínala pro web New York Post Courteney.

„A byla to pravda. Nikdy bychom to znovu nedokázali,“ pokračovala herečka. „Tedy nechci, aby to vyznělo, že jsme Beatles. Ale lidé mají pocit, že nás poznají. Kdybychom teď kráčeli všichni po ulici, myslím, že by to pro lidi bylo opravdu zajímavé,“ dodala Courteney.