Streamovací služba HULU zveřejnila první oficiální trailer očekávaného seriálu Pam & Tommy. Komediální osmidílná minisérie vypráví o skandálním videu slavné sexbomby Pamely Anderson a bubeníka kapely Mötley Crüe, Tommyho Leeho. Natěšené fanoušky však zaujala hlavně podoba herce Setha Rogena, který se v seriálu ujal role elektrikáře. Informoval o tom web LadBible.

Seriál vypráví skutečný příběh jednoho z prvních virálů v historii. V červnu 1996 se na veřejnosti objevil videozáznam milostných hrátek slavných manželů Pamely Anderson a Tommyho Leeho. Ti tvrdili, že jim bylo ukradeno jedním z řemeslníků, kteří tehdy opravovali jejich dům v Malibu. Záběry tehdy způsobily velký poprask.

V roli Pamely se představí herečka Lily James, rockera Tommyho uvidí diváci Sebastiana Stana. Velkou pozornost si vysloužil herec Seth Rogen v roli rozzuřeného elektrikáře Randa Gauthiera, který měl erotické video ukrást a distribuovat, za což se proslavil po celém světě.

„Je to tak soukromé. Je to, jako bychom se dívali na něco, co nemáme vidět. A to je tak vzrušující,“ říká v traileru o videu Rogen, který ve své nové roli vypadá jako úplně jiný člověk. Oholil si kvůli ní svůj plnovous, který je pro něj typický. „Neuvěřitelné, že je to Seth Rogen,“ píšou fanoušci v komentářích. Podle některých mu však nový vzhled sedí a měl by přemýšlet nad tím, že by se měl plnovousu zbavit natrvalo.

Streamovací služba HULU si podle webu Variety objednala výrobu seriálu v prosinci minulého roku. Už první fotografie Lily James a Sebastiana Stana ve svých nových rolích z letošního května fanoušky doslova nadchly.

V seriálu se objeví také Taylor Schilling, Nick Offerman, Andrew Dice Clay, Pepi Sonuga, Spenser Granese a Mozhan Marnò. Režie se ujal Craig Gillespie, který má na kontě například životopisný film I, Tonya v hlavní roli s Margot Robbie nebo film Cruella s Emmou Stone. Jedním z producentů je také již zmíněný Seth Rogen. Premiéra seriálu je naplánovaná na únor příštího roku.