Silvestr doslova klepe na dveře a pokud plánujete oslavit příchod nového roku v pohodlí domova před televizí, jistě bude z čeho vybírat. Televize Prima letos vsadila na speciální vydání talk show 7 pádů Honzy Dědka. Podle něj se mohou diváci těšit na něco neuvěřitelného. Jeho hosty totiž budou populární ostravští Tři tygři v čele se Štěpánem Kozubem a Albertem Čubou.

„Bude to úžasný Silvestr. Každoročně jsou televizní Silvestry pragocentrické. Točí se v Praze, účinkující jsou z Prahy, v hledišti jsou Pražáci, tak my budeme mít tentokrát ostravský Silvestr. Budeme v Ostravě a budou tam Tři tygři, kteří jsou vlastně čtyři – Albert Čuba, Štěpán Kozub, Robin Ferro a Vladimír Polák. Tož jediná pražska py*a jsem tam já,“ slibuje moderátor Honza Dědek, který má s rozhovory s neřízenou střelou Štěpánem Kozubem už své zkušenosti.

Rozhovory s ním patří k těm nejsledovanějším, které ve své kariéře udělal. Jen na YouTube mají dva jejich rozhovory dohromady už více než 3 700 000 zhlédnutí. „Tři tygři měli být hosty mého pořadu v průběhu letošního podzimu. Ale nakonec nás napadlo něco lepšího – dát je všechny dohromady do tohoto silvestrovského speciálu,“ doplňuje Dědek.

Speciální díl talk show televize natočila za dodržení platných bezpečnostních a hygienických opatření. Meze se však prý nekladly obsahu. Tři tygři podle Dědka dostáli své pověsti a to, co předvedli, prý postrádá hranice korektnosti. Rozhovory s ostravskými herci totiž doplní jejich improvizační scénky, během kterých údajně nebudeme věřit vlastním očím a uším.

Stejné pocity měl během natáčení i samotný moderátor. „Netušil jsem dopředu, o čem se budeme bavit, dalo se očekávat naprosto cokoli, jediné, co jsem věděl, že o zábavu bude postaráno. Nemýlil jsem se, předvedli něco neuvěřitelného. Bude to poněkud nekorektní vystoupení,“ láká Dědek ke sledování.