Záběry kaskadérského výkonu odvážného mladíka doslova vyráží dech. Stačil jeden špatný pohyb a jeho riskantní kousek mohl být posledním v životě. Francouz Antoni Villoni se totiž rozhodl bez jištění přejet na kole po mostní konstrukci. 

Osmadvacetiletý mladík si jízdu po úzkém betonovém pásu konstrukce mostu Pont du Sablon v Grenoblu natočil na kameru připevněnou na přilbě. Jeden jediný špatný pohyb by pro Villoniho znamenal okamžitý pád do alpské řeky Isère. K riskantnímu kroku se navíc rozhodl bez jakéhokoli jištění, informuje deník Daily Mail.

Na záběrech je vidět, jak se adrenalinový nadšenec rozjede a rychle šlape do pedálů, aby překonal prudké stoupání. Nebezpečný kousek sdílel na svém instagramovém účtu, kde už video zhlédly tisíce šokovaných diváků. „Zpotily se mi dlaně,“ okomentoval záběry jeden z uživatelů sociální sítě. „Naštěstí má přilbu,“ žertuje jiný divák.

Nešlo však o první mladíkův riskantní nápad. Odvážných kousků má na svém kontě už více a zdá se, že s nimi jen tak brzy skončit neplánuje.