Nepříjemné ráno má za sebou žena, která se rozhodla vyrazit na snídani do populárního řetězce rychlého občerstvení. Než vystála frontu, restaurace už ranní menu neměla v nabídce. I přesto, že se pokoušela zaměstnance přemluvit, aby udělali výjimku, svého oblíbeného jídla se nedočkala. Odmítnutí ženu rozzuřilo a obrátila se na místní policii. 

Nečekaný telefonát mají za sebou policisté z městečka East Grinstead na jihu Anglie. Obrátila se na ně rozzuřená žena, která se nedočkala svého snídaňového menu v restauraci McDonald´s, napsal britský deník The Sun

„O půl dvanácté dopoledne nám zavolala rozzlobená žena, která si v autě vystála frontu na okýnko v restauraci McDonald’s. Jenže než přišla na řadu, už neměli snídaně v nabídce, a tak si nemohla objednat to, pro co přijela,“ popsal deníku událost policista Darren Taylor. Snídaňové menu má totiž známý fastfood v nabídce jen do 11. hodiny a zákaznice se k objednávce dostala až pár minut poté.

Žena se cítila podvedena a policistům oznámila, že je to nefér. „Klidně jsme ji vysvětlili, že by problém měla řešit s restaurací. Není to záležitost pro policii a její stížnost proto nebudeme řešit,“ doplnil Darren Taylor.

Nespokojená žena se namísto řešení svého problému se snídaní od strážců zákona dozvěděla, kdy je vhodné volat na policii. Pokud příště dostane chuť na své oblíbené snídaňové sendviče, měla by asi vyrazit o něco dříve.